KONST / Litografier / Grafisk portfölj 7234095
nr 723 4095
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Grafisk portfölj, bland annat: Stig Claesson Slas (1928-2008), Svenolov Ehrén (1927-2004), 50-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 19:12:39
400 kr
200 kr
300 kr
450 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén